needforgame
NFG'ye Hoşgeldiniz.

2006 yılında fifaturk adıyla FİFA oyun severleri için kurduğumuz sitemiz 2007 yılında tüm futbol oyunlarını kapsamak amacıyla soccerturkey adıyla yayına devam etmişti.

Bu süre zarfında gelişen sitemizin çalışmalarını yürüten kendine ait bir takımı ve yönetimi mevcuttu.

O zamanlardaki FIFA,PES,FM vs. oyunlarına en büyük desteği veren sitemiz daha sonrasında futbol oyunları ve diğer tüm oyunlara destek veren bir site olma yolunda isim aramaya başlamıştı.

2009 senesinde yönetim ekibimizin aldığı kararla needforgame alan adıyla yayın hayatına halen devam etmektedir.

2015 yılında sitemizin eski forum veritabanı kullanıma kapatılmıştır.Forum kullanımı iptal edilmiş ve oyun severlere daha iyi hizmet verebilmek adına yeni sistemimiz yayına girmiştir.

needforgame.net alan adıyla sitemiz yayın hayatına devam etmektedir.Sitemiz Obje Yazılım sunucularında barınmaktadır.

Yıllardır sitemize çalışmalarıyla destekte bulunan ve şu an aramızda olan veya olmayan arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

NFG Kullanım Şartları

Sitemizde yazılan mesajlardan tümüyle mesajı yazan üye sorumludur. Üyelerinin mesajlarından dolayı needforgame.net ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.

Yöneticiler kurallara uymayan mesajları her zaman değiştirme ve silme hakkını gizli tutar.

Bilgisayarınızda yer alan Çerez’ler, (cookies) tarafımızdan kişisel bilgi toplama aracı olarak kullanılmayacaktır.

Sitemizde cinsellik, din ve siyaset gibi hassas konular hakkında mesaj yazılamaz konu açılamaz.

Sitemizde üyelerin telif hakkı alınmamış eserlerin paylaşılması yasaktır.

Site kurallarına aykırı davranan kullanıcıların üyeliklerinin iptal hakkı gizli tutulur.

Needforgame.net'e yaptığınız üyelik başvurusunun onayı için size otomatik olarak aktivasyon maili gönderilir. Bu yüzden üye olurken geçerli bir mail adresi veriniz. Aksi takdirde üyeliğiniz aktif olmaz.

Site kurallarının güncellenmesi veya yenilenmesi hakkını saklı tutuyoruz.

Yazılarda Hakaret ve Huzur Bozmak

- Sitemizde yazılan mesajlarda hakaret etmek kesinlikle yasaktır. Ayrıca uygunsuz ve küfürlü konuşmak, huzuru bozmak, gereksiz söz münakaşalarına girmek de kesinlikle yasaktır.

- Sitemize bıraktığınız mesajlarda tehdit edici, örf ve adetlere aykırı, din, dil, ırk, cinsiyet ayrımına yönelik mesajlar göndermek kesinlikle yasak ve suçtur.

İçerik Ekleme, Mesaj Yazma

- Yeni içerik eklemeden önce aynı içerik hakkında açılmış bir başlık var mı bakınız. Daha önceden açılmış bir başlıkla aynı konulu yeni bir başlık açmak yersiz olacaktır.

- Yeni içerik açarken uygun bölüme açmaya lütfen dikkat ediniz. Konuyu hangi bölüme açacağınıza karar veremediyseniz moderatörlere danışınız. Aksi takdirde uyarmaksızın açtığınız konu silinebilir veya kilitlenebilir.

Aynı konuda, araya başkaları mesaj yazmadan, mesaj yazmak (flood) yasaktır. Bir mesajınıza bir şeyler eklemek istediğinizde, yenisini yazmak yerine "düzelt" seçeneğini kullanmalısınız.

Sitemiz de kesinlikle hiç kimseye üyelik şifresi, kredi kartı numarası, cep telefonu numarası, adres gibi başkasının kişisel bilgilerini vermek kesinlikle yasaktır. Doğacak her türlü sonuçtan mesajı bırakan sorumlu tutulacaktır.

Tüm online oyunların oyun parası satışı yasaklanmıştır. Sizin satın aldığınız oyun paraları başka insanların hesaplarından çalınıp haksız kazanç elde edilmektedir. Ayrıca tüm online oyunların hilelerinide paylaşmak yasaktır. Herkesin eşit ve adil bir oyun oynaması gerektiği kanaatindeyiz. Ayrıca indirdiğiniz hileler içerisinde çok yüksek ihtimal ile keylogger vb. virüsler vardır ve hesaplarınız soyulmaktadır. Bu kurala uymayan üyeler gerekli cezaları alacaktır.

-Site kurallarını okuyup uyguladığınız için teşekkür ederiz.