needforgame
tefo 21 Ocak 2018 5697 görüntüleme 0 yorum

Age of Empires'in yeni oyunu Definitive Edition için Microsoft çıkış tarihini açıkladı.20 Şubat 2018 olarak açıklanan çıkış tarihi oyuncuları heyecanlandırdı.Microsoft Store'da 56,25 TL fiyatı ile ön sipariş verebilirsiniz.

Oyunun Tanıtım yazısı aşağıdaki şekilde.

20 yıl önce yayınlanan, efsanevi gerçek zamanlı strateji oyunu Age of Empires, nihai şekliyle Windows 10 bilgisayarlar için dönüyor. Resmi olarak yayınlanmış tüm içerikleri modernleştirilmiş oynanışla, yepyeni görsellerle ve bir sürü başka yeni özeliklerle bir araya getiren Age of Empires: Definitive Edition , eksiksiz bir gerçek zamanlı strateji paketidir. Yeni anlatım ve tempoyla 40 saatten fazla oynanış sunan güncellenmiş seferlerle meşgul olun; yeni, rekabetçi özellik ve modlarla 8 oyuncuya kadar destek veren çoklu oyuncuda çevrimiçi mücadele edin; yenilenmiş animasyonlarla 4K HD görselleri tecrübe edin; senaryo editörüyle yaratıcılığınızı konuşturun ve kolay mod desteğiyle oluşturduklarınızı paylaşın. Age of Empires'a dalış yapmak için daha iyi bir zaman olamaz. Tarihe tekrar hoş geldiniz.

Microsoft, 1997'de çıkmış olan orijinal oyunun yenilenmiş sürümünden sonra Age of Empires II ve Age of Empires III için de Definitive Edition çıkaracak. Serinin yeni oyunu Age of Empires IV ise Company of Heroes ve Dawn of War serisinin yapımcısı Relic Entertainment tarafından geliştirilmekte.

Age of Empires: Definitive Edition Çıkış Tarihi Duyuruldu ! 20 Şubat 2018