needforgame
efeyigit 23 Aralık 2016 1880 görüntüleme 0 yorum

Uzun süren dedikodu silsilesinin ardından Niantic'in resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile Pokemon GO'nun Apple Watch'a geleceği haberi doğrulanmıştı. 

Tam da beklediğimiz gibi Pokemon GO, Yılbaşı zamanına denk gelerek bugünden itibaren Apple Watch üzerinden erişilebilir hale getirildi. Oyunun Apple Watch'a gelmesinin üzerine artık yumurtalarınızı daha basit bir biçimde çatlatabiliyor ve yakınınızdaki Pokemonları saat ekranınızda görebiliyorsunuz. Tıpkı bunlar gibi oyun içerisinde alacağınız bildirimler de gayet basit bir şekilde Apple Watch ekranınızda belirecek.

Pokemon GO sonunda Apple Watch'a geldi

Kasım ayında 600 milyon kullanıcıya ulaşan Pokemon GO'nun Apple Watch üzerindeki bu gelişimi ile fiziksel aktiviteleri ve oyunu birleştirmesi oyunun indirme miktarını da yine büyük oranda artıracak ve oyunun canlı kalmasını sağlayacaktır. 

Artık ikinci nesil Pokemonlara da sahip olan oyunun geçen aylarda toplam 8.7 milyar kilometre yol katettiği ortaya çıktı. Bu rakamın Apple Watch ile daha da artacağını düşünüyoruz.