needforgame
tefo 23 Kasım 2020 1916 görüntüleme 0 yorum

Untitled Goose Game Türkçe Yama'sını indirerek oyununuzu türkçe yapabilirsiniz. Kaz olarak oynadığımız bu zevkli ve eğlenceli oyundaki görev listesini tab tuşuyla açıp bu yama sayesinde türkçe okuyabilirsiniz.

indir (Untitled_Goose_Game_Turkce_Yama.rar)
- Untitled Goose Game Türkçe Yama oyunun en son epic games sürümü ile çalışmaktadır. Diğer sürümler için de sorun çıkmaması gerekiyor.
- Yama ''ğ'' dışındaki tüm Türkçe karakterleri desteklemektedir.
- Çevrilmemiş ya da hatalı bir yer görürseniz lütfen bildiriniz.

- Untitled Goose Game Türkçe Yama Kurulumu
İndirdiğiniz dosyayı C:Program FilesEpic GamesUntitledGooseGameUntitled_DataStreamingAssetsStringTables dizinine atıp değişimi onaylayınız.

UYARI
Arkadaşlar oyunu 2 kişi oynayacaksanız two player seçimini oyunun açılışında yapmalısınız. Türkçe yama two player desteğinden önce yapıldığı için bu metin çevrilmemiştir. Eğer açılışta two player seçimini görmüyorsanız ve seçemiyorsanız nasıl yapmanız gerektiğini size anlatacağım.

Öncelikle indirdiğiniz yamayı ilgili klasöre attığınız zaman İngilizce seçiminiz oyuna türkçe olarak yansıyacaktır. Siz oyunu açarken ilk etapta dil olarak ayarlardan fransızcayı veya başka bir dili seçip kaydedin. Oyunu tekrar başlatın two player seçiminizi yaptıktan sonra ayarlara tekrar girin ve ingilizceyi seçin oyuna hem two player hemde türkçe olarak devam etmiş olursunuz. İyi eğlenceler.

Untitled Goose Game Kaz Oyunu Türkçe Yama

Untitled Goose Game Kaz Oyunu Türkçe Yama

Untitled Goose Game Kaz Oyunu Türkçe Yama