needforgame
tefo 06 Ocak 2018 6055 görüntüleme 0 yorum

God of War ile ilgili yeni detaylar Game Informer dergisi aracılığıyla ortaya çıktı. Game Informer bu ay boyunca websitesi üzerinden God of War ile ilgili röportajlar, konsept tasarımlar ve daha fazlasını paylaşacak.

Aşağıdan yeni detaylara göz atabilirsiniz.

- Savaş sistemi düşmanlara öncelik vermeye dayanıyor, geçmişte olduğu gibi bir kaos ortamı yok. Ayrıca bazı düşmanlar Kratos'un baltası Leviathan'a karşı dirençlidir.

- Savaş senaryolarına erişmek için çevrenin kullanılması önemlidir. Oyunculara savaş senaryolarını tamamlamada birkaç farklı seçenek sunar.

- Leviathan bazı düşmanları dondurmak için fırlatılabilir ve bir tuş ile geri döndürülebilir. Kalkan parry ve yakın dövüş esnasında kullanılabilir. Arteus kare tuşuna basarak belli düşmanlara saldırmak için kullanılabilir.

- Arteus düşmanları ok yağmuruna tutarak onları sersemletebilir bu sayede Kratos düşmanları yakalayabilir, onları parçalayabilir veya onları silah olarak kullanabilir. 

- Yetenekler, zırhlar ve silahlar yükseltilebilir. Yeni zırhlar üretmek için craft sistemi kullanabilir. Yetenek yükseltmeleri zırh craft etme Arteus için de geçerlidir. Balta üzerinde hafif ve ağır atak için silah özelliklerini değiştirebilecek rune yuvaları var. Diğer silahlar konusunda geliştirici ekibin ağzı sıkı ancak belirtilene göre balta ve kalkan şovun yıldızları.

- Zıplamak veya yüzmek yok. Kratos ve Atreus gerekli durumlar çevreyi dolaşmak için tekne kullanabilir.

- Önceki God of War'larda olan 'tüm tanrıları öldür' zihniyetinden uzaklaşmak istediler ve bu yüzden Kratos'u daha savunmasız bıraktılar. Savaşta gerçekten delirdiği tek zaman Spartan Rage gücünü kullandığı zaman.

- God of War'un geleceği hakkında konuşan Cory Maya dönemi veya Mısır döneminden bahsediyor.

- Cory daha fazla insana ve Uncharted ile Assassins Creed seviyelerine ulaşmak ve seriyi daha da büyütmek için God of War'un yeni bir yöne gittiğini söylüyor.

Yeni ekran görüntülerinide aşağıdan görebilirsiniz.

God of War Yeni Bilgiler ve Ekran Görüntüleri (2018)

God of War Yeni Bilgiler ve Ekran Görüntüleri (2018)

God of War Yeni Bilgiler ve Ekran Görüntüleri (2018)

God of War Yeni Bilgiler ve Ekran Görüntüleri (2018)