needforgame
tefo 28 Ocak 2018 1543 görüntüleme 0 yorum

Gran Turismo Sport oyunu için 26 Ocak 2018'de çıkacağı duyurulan 1.11 güncellemesinin detaylarını yeni araçlar pistler ve eklenen özellikleri bu yazıda bulabilirsiniz.

Yeni Araçlar:


- Dodge Viper GTS
- Ferrari 512 BB
- Ferrari 330 P4
- Ford GT
- Jaguar XJ13
- Lamborghini Diablo GT
- McLaren F1
- Toyota 2000GT
- Toyota FT-1
- Toyota Supra RZ

   Yeni Pistler:


- Monza Pisti: Kuzey İtalya’da, Milan’ın eteklerinde bulunan yeşil cennet Ulusal Monza Parkı’nda yer alan ünlü bir pist. 1922 yılında tamamlanan pist, Brooklands ve Indianapolis’ten sonra dünyanın en eski 3. pistidir. Aslen yüksek eğimli oval bir bölüm içeren pist, günümüzde uzun bir düzlükle birbirine bağlanan birçok şikanın ve ardışık virajın birleşiminden oluşan yüksek hızlı bir pisttir. Hem şikanlı hem de şikansız 2 farklı pist düzeni, oyunculara yüksek hızlarda otomobil sürme deneyimini yoğun bir şekilde yaşatmak üzere oyuna eklendi.


- Autodrome Lago Maggiore - Merkez' Düzeni (Tersten: 'Merkez II' Düzeni): Burası, Lago Maggiore pistinin son düzlüğünü kullanan bir kısayol pistidir. 1,7 km’lik uzunluğuyla oldukça kısa bir pist olsa da, pistin yüksek hızlı bölümü uzun ve zorlu. Ayrıca pist düzeninin tersten olanı da mevcut.


- Autodrome Lago Maggiore - Doğu' Düzeni (Tersten: 'Doğu II' Düzeni): Burası, Lago Maggiore son düzlüğünü ve pistin doğu kenarını birbirine bağlayan bir kısayol pistidir. 3,6 km’lik pist düzeninde sürücülerin yeteneklerini sınayan bir teknik S kavisi yer alıyor. Ayrıca pist düzeninin tersten olanı da mevcut.


- Autodrome Lago Maggiore - Batı' Düzeni (Tersten: 'Batı II' Düzeni): Burası, Lago Maggiore son düzlüğünü ve pistin batı kenarını birbirine bağlayan bir kısayol pistidir. 4,1 km’lik yüksek hızlı pist düzeninde düzlüğün sonuna doğru dinamik bir çıkış ve iniş bulunuyor. Ayrıca pist düzeninin tersten olanı da mevcut.

   Aşağıdaki 4 etkinlik “GT League”'e eklenecek:

- F-150 Raptor Hayatta Kalma (Acemi Ligi): Amerikan pikap kamyonetinin son sözü. Tek modelli Ford F-150 etkinliği.

- J-Sport Buluşması (Amatör Lig): Benzersiz ve yüksek performanslı Japon spor otomobilleri çeşitliliği.
 

- La Festa Cavallino (Profesyonel Lig): Şahlanan atların festivali; sadece Ferrarilere özel bir yarış serisi.

- Gr.3 Dayanıklılık Serisi (Dayanıklılık Ligi): Grup 3 otomobilleriyle yapılan bir dayanıklılık yarışı; yol otomobillerinden dönüştürülen yarış modelleri.

1.11 Güncellemesiyle alakalı yayınlanan fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.