needforgame
tefo 12 Aralık 2016 5639 görüntüleme 2 yorum

Türk oyuncularının özellikle Türkçe olmasını istediği The Witcher 3: Wild Hunt 'ın Türkçe yama çalışması tamamlandı ve oyun tamamen Türkçe oldu.

The Witcher 3 ne yazık ki, bir önceki oyun gibi resmi olarak Türkçe olmamıştı.

Çeviri tamamlandı ve yama test edildikten sonra oyunculara sunuldu.

Yamayı sitemiz üzerinden aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

indir (w3tr_120517_v3.00.rar)

KURULUM

KURULUM NOTLARI

Bu çeviri, W3TR ekibi tarafından yapılmış olup; kurmakta olduğunuz v3.00 sürümünün başka hiçbir çeviri ekibi ya da kuruluşla ilgisi yoktur.

Kurulum; ana oyunu, Hearts of Stone, Blood and Wine ve ücretsiz 16 genişleme paketini tamamen Türkçeleştirmektedir.

Çeviri dosyaları, oyunun 1.21, 1.22, 1.24, 1.30, 1.31 ve Game of the Year (GOTY) sürümleriyle uyumludur. Eğer daha eski bir sürüme sahipseniz güncelleyiniz. Aksi takdirde oyununuz kurulum sonrası açılmaz.

Yamayı kurduktan sonra oyun içerisinden dil ayarlarına girerek oyunun dilini "Türkçe (Gönüllü Çeviri)" olarak ayarlamayı unutmayın.

Kurulumun sonunda CMD ekranı çıkacaktır. Lütfen CMD kurulumu bitene kadar CMD ekranını kapatmayın. Aksi takdirde oyundaki birtakım ara videolar Türkçe olmaz.

Aşağıdaki videolu kurulumdan Türkçe yamanın kurulumunu izleyebilirsiniz.İyi Oyunlar.
 

aslan90 29 Aralık 2016 15:49

Süper oyun türkçe olarak çıkmaması bizi üzmüştü ama türkçe yaması yüzümüzü güldürdü çeviren arkadaşların emeğine sağlık.

efeyigit 12 Aralık 2017 17:07

Çeviri yapan arkadaşların emeklerine sağlık.Sitemiz üzerinden indirme sağladığınız için teşekkürler çünkü internette yamayla alakalı ölü linkler mevcut.