needforgame
tefo 07 Mart 2017 2205 görüntüleme 0 yorum

Call of Duty Black Ops 3 oyununun bitirilmiş kayıtlı oyun dosyasıdır.

Dosyayı sitemiz üzerinden aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

indir (Black-Ops-3-Save-Game-Files.rar)
KURULUM
Dosyayı indirdikten sonra players klasörünü zipten çıkarınız ve kendi oyununuzda mevcut olan BO3 players klasörünün yedeğini aldıktan sonra üzerine yazdırınız. Oyunun players klasörünü aşağıdaki belirttiğim konumlardan bulabilirsiniz. Bilmeyenler/yapamayanlar olursa oyunun kısa yoluna sağ tıklasınlar, özellikleri açarak Özellikler/Kısayol sekmesinde bulunan ''Dosya Konumunu Aç''a tıklasınlar, players klasörünün de bulunduğu oyunun ana klasörü açılacaktır.

Black Ops 3 save game dosyasının bulunduğu players klasörünü oyun yoluna attıktan sonra oyunu açınız, kendi grafik vb. ayarlarınızı yeniden yapınız. Ardından ''Select Mission''a girerek oynamak istediğiniz aşağıda listesini bulabileceğiniz BO3 Campaign bölümünü seçiniz. Seçtiğiniz anda oyunun ana sayfasına atacaktır, burada bulunan Start tuşuna bastığınızda seçtiğiniz görevi oynamaya başlayabilirsiniz.

BOIII save game ile ilgili bir sorunla karşılaşırsanız öncelikle players klasörüne sağ tık yaparak eğer işaretliyse ''Salt Okunur'' kutucuğundaki tik işaretini kaldırarak uygula deyiniz. Ayrıca oyunu yönetici olarak çalıştırınız.

C:Program Files (x86)SteamSteamAppscommonCall of Duty Black Ops III

C:Program Files (x86)Call of Duty Black Ops IIIplayers

D:ActivisionCall of Duty Black Ops IIIplayers

Call of Duty Black Ops 3 %100 Kayıtlı Oyun (Save Game)